Vodnický řízek - strouhanka kopřivová bezlepková 350g Doy pack ZIP Burdova Farma

Kód: 8594194230197
59 Kč –17 %
27383 vodnicky rizek strouhanka koprivova bezlepkova 350g doy pack zip burdova farma
59 Kč –17 % 49 Kč 42,61 Kč bez DPH 14 Kč / 100 g
Skladem (> 6 ks)
Můžeme doručit do:
18.11.2019

Přestože bezlepková kopřivová strouhanka Vodnický řízek je vhodná zejména pro všechny, kdo trpí nepříjemnou celiakií, nemůže ujít ani zalíbení u mojí tety ze Lhoty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sváteční kuchyňská ingredience z Burdovy Farmy na něco typicky českého. Obalovaný řízek, kde klasickou strouhanku nahradíte touto lahodnou, křupavou, bezlepkovou, lehce kořeninovou směsí dostane rázem z rozměru 3D rozměr 5D. Možná už nikdy nebudete chtít obalovat v ničem jiném. Kopřiva přidá trojobalu atraktivní kořeninovou chuť a vůni. O šťavnatosti a křupavosti rozhoduje ovšem mistr smažič. Kopřiva pomůže  zajistit stabilizaci dosaženého výsledku při servírování.

Dobrou chuť. J

Přestože bezlepková kopřivová strouhanka Vodnický řízek je vhodná zejména pro všechny, kdo trpí nepříjemnou celiakií, nemůže ujít ani zalíbení u mojí tety ze Lhoty. Řízky s kopřivovou strouhankou Vodnický řízek jsou jedinečné, křehce křupavé krustě trojobalu dává kopřiva punc chuťové dokonalosti, nemluvě o vaporizovaných jemných aromatických součástek kopřivové suroviny, které nádherně prolnou maso pod trojobalem.

Složení: kukuřičná strouhanka, kopřiva kořeninová

Energie 1547kJ /  391 kcal

Tuky 0,6g z toho nenasycené mastné kyseliny 0,3g

Sacharidy 22g z toho cukry 4g

Bílkoviny 8g

Sůl: 0,5g

Proč přidáváme do produktů i českou kopřivu?

a naši duši, na psí uši a na kočičí svědomí říkáme, že kopřiva není všelék a že účinky kopřivy působí zejména na ledviny (čištění krve a organizmu), slinivku (regulace krevních cukrů) a slezinu (obnova krve a krvetvorba).

Pravda, doplní vám do těla i pěknou řádku minerálů a vitaminůi enzymů a aminokyselin a oligopeptidů a kdovíčeho ještě (vypsány dole). Ty své legendární dusičnany používá kopřiva krom jiného jako svoji vnitřní surovinu k výrobě těch svých obsahových látek. Krátce, naše kopřiva je kromě olejodárné a přadné rostliny rovněž bylinná a kořeninová rostlina a v neposlední řadě i prima listová zelenina. 

Proč kopřiva z Burdovy farmy?

  • protože pochází z nejčistějšího regionu střední Evropy,(Jeseníky)
  • protože o ní víme víc, než ostatní,
  • protože vám ji umíme připravit přímo do kuchyně a přesně na míru vaší potřeby.

Jinak se kopřiva upravuje pro špenát (abyste ho nevařili třeba hodinu), jinak pro smoothie, jinak pro pizzu, jinak do salátů, jinak pod maso, jinak pro přípravu čaje, jinak pro uvaření polévky a jinak pro pečení koláče nebo chleba. Nabízíme vám kopřivu zpracovanou do všech kuchyňských i průmyslových aplikací a připravujeme pro vás stále další. Pro výrobu se používá kopřiva sklizená ve správný čas, na správném místě. Připravená na hlad, na chuť, nebo na doplnění dávky vitaminů a minerálů se dá tedy využít od nás prakticky kdykoliv. Vyhledávejte výrobky, v nichž je kopřiva dobrého původu (hrdě tvrdíme, že nejlépe od nás).

Co ještě od kopřivy, tak nějak, zlehka očekávat? Zefektivňuje metabolizmus organizmu škodlivých látek, čímž je organizmus odlehčen a usnadní se tedy metabolické procesy vedoucí např. ke stavbě nebo obnově tkání. S tím je spojená celá řada návazných metabolických procesů. Kromě podpory činnosti slinivky a její vnitřní sekrece hormonů regulujících zpracování cukrů v organizmu působí blahodárně na krev. Krev se může nerušeně a poctivě obnovovat a lépe plní svou funkci distribuce živin a dalších potřebných látek do buněk celého těla. A zdravá buňka = zdravé tělo. Zdravé tělo = zdravý duch. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: