Pečený čaj červený - kopřiva 210ml Dary Rychleb

Kód: 8594194230395
62 Kč –15 %
Pečený čaj červený - kopřiva 210ml Dary Rychleb
62 Kč –15 % 53 Kč 46,09 Kč bez DPH 25,24 Kč / 100 ml
Skladem (> 6 ks)
Můžeme doručit do:
18.11.2019

Už nebuďte zklamaní ze všech těch „rádoby“ pečených čajů.

Dary Rychleb – to je pečený čaj pro dva. P-E-Č-E-N-Ý. To jest, skutečně pečený. Ano. Pečený. V troubě. Ne zavařovaný v troupě, ale pečené ovoce.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už nebuďte zklamaní ze všech těch „rádoby“ pečených čajů.

Dary Rychleb – to je pečený čaj pro dva. P-E-Č-E-N-Ý. To jest, skutečně pečený. Ano. Pečený. V troubě. Ne zavařovaný v troupě, ale pečené ovoce.

Oslaďte si milostnou chvilku ještě před polibkem. Červeným pečeným čajem s kopřivou, nebo žlutým pečeným čajem s rakytníkem. Po tomhle pečeném čaji bude váš polibek teprv skutečně sladký!

Užijte si chvíle s pečeným čajem DARY RYCHLEB, čerstvě zalitým horkou vodou za chladna nebo ledovou vodou za horka.

Pokud netoužíte zrovna po nápoji, pak pečený čaj DARY RYCHLEB skvěle užijete k ozdobení dezertů nebo jako náplň sladkých koláčků, croissantů a jiných dezertních dobrot. I jogurt s tímto pečeným čajem povýšíte na stravu skutečně výsostnou. Obyčejná krupičná nebo ovesná kaše se stane zážitkem michellinského charakteru.

 

Složení: Složení: cukr, švestka, jahoda, červený rybíz, kopřiva

Výživové údaje ve 100g:

Energie 1110kJ /281 kcal

Tuky 0,5g z toho nenasycené mastné kyseliny 0,01g

Sacharidy 64g z toho cukry 60g

Bílkoviny 0,4g

Sůl: 0,04g

Proč přidáváme do produktů i českou kopřivu?

a naši duši, na psí uši a na kočičí svědomí říkáme, že kopřiva není všelék a že účinky kopřivy působí zejména na ledviny (čištění krve a organizmu), slinivku (regulace krevních cukrů) a slezinu (obnova krve a krvetvorba).

Pravda, doplní vám do těla i pěknou řádku minerálů a vitaminůi enzymů a aminokyselin a oligopeptidů a kdovíčeho ještě (vypsány dole). Ty své legendární dusičnany používá kopřiva krom jiného jako svoji vnitřní surovinu k výrobě těch svých obsahových látek. Krátce, naše kopřiva je kromě olejodárné a přadné rostliny rovněž bylinná a kořeninová rostlina a v neposlední řadě i prima listová zelenina. 

Proč kopřiva z Burdovy farmy?

  • protože pochází z nejčistějšího regionu střední Evropy,(Jeseníky)
  • protože o ní víme víc, než ostatní,
  • protože vám ji umíme připravit přímo do kuchyně a přesně na míru vaší potřeby.

Jinak se kopřiva upravuje pro špenát (abyste ho nevařili třeba hodinu), jinak pro smoothie, jinak pro pizzu, jinak do salátů, jinak pod maso, jinak pro přípravu čaje, jinak pro uvaření polévky a jinak pro pečení koláče nebo chleba. Nabízíme vám kopřivu zpracovanou do všech kuchyňských i průmyslových aplikací a připravujeme pro vás stále další. Pro výrobu se používá kopřiva sklizená ve správný čas, na správném místě. Připravená na hlad, na chuť, nebo na doplnění dávky vitaminů a minerálů se dá tedy využít od nás prakticky kdykoliv. Vyhledávejte výrobky, v nichž je kopřiva dobrého původu (hrdě tvrdíme, že nejlépe od nás).

Co ještě od kopřivy, tak nějak, zlehka očekávat? Zefektivňuje metabolizmus organizmu škodlivých látek, čímž je organizmus odlehčen a usnadní se tedy metabolické procesy vedoucí např. ke stavbě nebo obnově tkání. S tím je spojená celá řada návazných metabolických procesů. Kromě podpory činnosti slinivky a její vnitřní sekrece hormonů regulujících zpracování cukrů v organizmu působí blahodárně na krev. Krev se může nerušeně a poctivě obnovovat a lépe plní svou funkci distribuce živin a dalších potřebných látek do buněk celého těla. A zdravá buňka = zdravé tělo. Zdravé tělo = zdravý duch. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: