Páteční kopřiva lipový květ - FIT Kopřivový čaj 40g Dary Rychleb

Kód: 8594194230098
49 Kč –18 %
27341 patecni kopriva lipovy kvet fit koprivovy caj 40g dary rychleb
49 Kč –18 % 40 Kč 34,78 Kč bez DPH 100 Kč / 100 g
Skladem (> 6 ks)
Můžeme doručit do:
18.11.2019

FITČAJ – „BE RELAX, FRESH AND ENERGIZED“

Páteční lipový květ vás přivede do nedočkavého, horkého červnového dne. Ještě pár hodin a jsou tu prázdniny...

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

FITČAJ – „BE RELAX, FRESH AND ENERGIZED“

Páteční lipový květ vás přivede do nedočkavého, horkého červnového dne. Ještě pár hodin a jsou tu prázdniny...

Složení: Kopřiva 80%, lipový květ 20%

Řada Fitčajů je tou nejpestřejší a nejvybranější řada kopřivových čajů určených pro týdenní kopřivovou kúru. Ať už ortodoxní, nebo odlehčenou, ať s návštěvou fitka, nebo jen s domácím lehkým cvičením. Nebo prostě jen týdenní pravidelný, každoměsíční detox.

Díky příjemným bylinným kombinacím se při kopřivové kúře kopřivy nepřepijete ani chuťově nepřekopřivujete.

Proč přidáváme do produktů i českou kopřivu?

a naši duši, na psí uši a na kočičí svědomí říkáme, že kopřiva není všelék a že účinky kopřivy působí zejména na ledviny (čištění krve a organizmu), slinivku (regulace krevních cukrů) a slezinu (obnova krve a krvetvorba).

Pravda, doplní vám do těla i pěknou řádku minerálů a vitaminůi enzymů a aminokyselin a oligopeptidů a kdovíčeho ještě (vypsány dole). Ty své legendární dusičnany používá kopřiva krom jiného jako svoji vnitřní surovinu k výrobě těch svých obsahových látek. Krátce, naše kopřiva je kromě olejodárné a přadné rostliny rovněž bylinná a kořeninová rostlina a v neposlední řadě i prima listová zelenina. 

Proč kopřiva z Burdovy farmy?

  • protože pochází z nejčistějšího regionu střední Evropy,(Jeseníky)
  • protože o ní víme víc, než ostatní,
  • protože vám ji umíme připravit přímo do kuchyně a přesně na míru vaší potřeby.

Jinak se kopřiva upravuje pro špenát (abyste ho nevařili třeba hodinu), jinak pro smoothie, jinak pro pizzu, jinak do salátů, jinak pod maso, jinak pro přípravu čaje, jinak pro uvaření polévky a jinak pro pečení koláče nebo chleba. Nabízíme vám kopřivu zpracovanou do všech kuchyňských i průmyslových aplikací a připravujeme pro vás stále další. Pro výrobu se používá kopřiva sklizená ve správný čas, na správném místě. Připravená na hlad, na chuť, nebo na doplnění dávky vitaminů a minerálů se dá tedy využít od nás prakticky kdykoliv. Vyhledávejte výrobky, v nichž je kopřiva dobrého původu (hrdě tvrdíme, že nejlépe od nás).

Co ještě od kopřivy, tak nějak, zlehka očekávat? Zefektivňuje metabolizmus organizmu škodlivých látek, čímž je organizmus odlehčen a usnadní se tedy metabolické procesy vedoucí např. ke stavbě nebo obnově tkání. S tím je spojená celá řada návazných metabolických procesů. Kromě podpory činnosti slinivky a její vnitřní sekrece hormonů regulujících zpracování cukrů v organizmu působí blahodárně na krev. Krev se může nerušeně a poctivě obnovovat a lépe plní svou funkci distribuce živin a dalších potřebných látek do buněk celého těla. A zdravá buňka = zdravé tělo. Zdravé tělo = zdravý duch. 

Od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu neuvádíme na našich produktech léčivé účinky kopřivy. Informace o léčivých účincích kopřivy hledejte prosím na internetu nebo v tištěných knihách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: