Kopřivové tablety 100ks Doy-pack ZIP Burdova Farma

Kód: 8594194230210
190 Kč –9 %
27635 koprivove tablety 100ks doy pack zip burdova farma
190 Kč –9 % 172 Kč 149,57 Kč bez DPH 1,72 Kč / 1 ks
Skladem (> 6 ks)
Můžeme doručit do:
15.11.2019

Kopřivové tablety z Burdovy Farmy se vyrábějí bez použití jakýchkoliv dalších přídatných látek, pojiv, nebo pomocných látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kopřivové tablety z Burdovy Farmy se vyrábějí bez použití jakýchkoliv dalších přídatných látek, pojiv, nebo pomocných látek.

V balení naleznete nejen ojedinělou surovinu do kuchyně, ale i jedinečný nutriční doplněk.

Hop, jednu, dvě tabletky do ranního „turka“. Vaše kávička hned dostane gurmánský chuťový odstín.

Nejjemnější kopřivová surovina do zálivek, omáček nebo polévek i do klasického špenátu vaše kuchyňské výtvory nejen obohatí o kopřivové obsahové látky, ale i dodá příslušný odstín chuti. Použití i dávkování jsou jednoduchá a proti „gustu“, přece, žádný “dišputát”. Stačí tabletku rozpustit.

Složení: 100% kopřiva

Toto zefektivňuje metabolizmus organizmu škodlivých látek, čímž je organizmus odlehčen a usnadní se tedy metabolické procesy vedoucí např. ke stavbě nebo obnově tkání. Přispívá k ochraně sliznic a buněčných stěn. Pomáhá opravovat „rozbité“ tělesné součástky.

Účinky kopřivy působí zejména na ledviny (čištění krve a organizmu), slinivku (regulace krevních cukrů) a slezinu (obnova krve a krvetvorba). Rakytník je multivitaminová a antioxidantová superbomba.

S tím je spojená celá řada návazných metabolických procesů. Kromě podpory činnosti slinivky a její vnitřní sekrece hormonů regulujících zpracování cukrů v organizmu působí blahodárně na krev.

Krev se může nerušeně a poctivě obnovovat a lépe plní svou funkci zásobování a distribuce živin a dalších potřebných látek do buněk celého těla.

A zdravá buňka = zdravé tělo. Zdravé tělo = zdravý duch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: